• slovensky
  • english

Novinky

BEZPEČNOSŤ A INTERAKTIVITA

Všetky výťahy firmy sú ponúkané s obojstranným dorozumievacím systémom, ktorým sa klient v prípade potreby dovolá 24 hodín denne na servisné oddelenie alebo iným predvoleným osobám. Doplnkovým bezpečnostným a interaktívnym systémom zabudovaným na želanie je sýstém ElevArt.

Elevart - informačný systém s bezpečnostnou kamerou.

Kamerový a priamy informačný sys tém ElevArt je systém na monitorovanie výťahov alebo aj iných lokalít v budove a zároveň informačný systém používateľov výťahov. Ide o nový inovatívny systém komunikácie s pasažiermi. Hlavnou časťou systému viditeľnou pre pasažierov je dotyková obrazovka o veľkosti 22” a bezpečnostná kamera v prevedení antivandal s nočným videním a vysokým rozlišením. Záznam z kamier sa zaznamenáva 24 hodín.

Anitbakteriálny systém so vzduchovou filtráciou ABA SYS.

Multifunkčný sterilizátor ozone je už roky využívaný na celom svete ako sterilizátor vody a vzduchu. Ozón je prírodná látka, ľahko využiteľná na zlepšenie vášho zdravia. Pri správnom používaní prinesie multifunkčný ozónový sterilizátor výhody zlepšenia vášho života a prostredia. Negatívne ióny zachytávajú pozitívne ióny, ktoré zabíjajú baktérie, ničia fajčiarsky a jedovatý zápach z materiálov. Sterilizátor efektívne pomáha znižovať množstvo buniek, ktoré zapríčiňujú astmu. Negatívne ióny čistia a osviežujú vzduch v interiéroch, znižujú znečistenie ovzdušia a posilňujú metabolizmus tela, redukujú dýchacie problémy a zvyšujú imunitu a odolnosť tela.

 
Pavol Tuchyňa, TUCHYŇA - VÝŤAHY
sídlo : Letná 27, 040 01 Košice
majiteľ : Pavol Tuchyňa
telefón : 00421-55-632 33 98
fax : 00421-55-632 33 83
PREDNOSTI VÝROBKOV, KTORÉ PONÚKAME: moderná koncepcia ovládania,
kompletné prevedenie antivandal,
variabilita riešení a nadštandardný dizajn,
nízke ceny celkov aj jednotlivých komponentov!